Wille Rzepeckiej

Wille Rzepeckiej
Dla osób ceniących ciszę i spokój
Zielone tarasy na dachu

Wille zlokalizowane przy ul. Rzepeckiej na Podolanach w Poznaniu z prywatnymi ogrodami i zielonymi tarasami. Osiedle stworzone z myślą o mieszkańcach, którzy cenią sobie aktywny styl życia i bliskość natury, a po intensywnym dniu pracy szukają spokoju i wytchnienia.

Położenie tego niewielkiego osiedla pozwala rozkoszować się miejską atmosferą, jednocześnie mając w niewielkiej odległości możliwości wypoczynku dla całej rodziny w rekreacyjnej, najpiękniejszej zielonej części Poznania, gdzie znajdują się jeziora: Strzeszyńskie i Rusałka.

Miejsce, które łączy zalety miasta oraz cichej i spokojnej lokalizacji.

Liczne szlaki rowerowe oraz spacerowe zachęcają do spędzania wolnego czasu i uprawiania sportów na świeżym powietrzu. 

W kilka minut samochodem możemy dotrzeć do szkoły, przedszkola, żłobka czy  sklepów, aby zrobić codzienne zakupy.

W kilkanaście minut dojedziemy do centrum miasta. Co równie ważne, blisko od ulicy Rzepeckiej znajduje się przystanek autobusowy.

Możliwość własnej, zielonej aranżacji prywatnego ogródka oraz ostatniej kondygnacji na pracownię lub sypialnię z wyjściem na taras, garderobą i łazienką dla rodziców. 

Wille Rzepeckiej
Napis od Nas wiadomość

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.